Pregled osrednjih KUD-ovih prireditev za leto 2006

10. januar

Osrednja galerija: Slikar Janez Goltes

Mala galerija: Slikarka na steklu Lena Šajn: Poezija ledu, stekla …

Glasbeni program: Akademska glasbenica na harmoniki Nataša Koroša

 

7. februar: PREŠERNOVA PRIREDITEV

Osrednja galerija: Fotograf prim. Rafael Podobnik: Ohranjena etnološka dediščina

Mala galerija: Javno zdravstvo na Slovenskem 1918-41 , Zvonka in Ksenija Slavec

Glasbeni program: Mladinski mešani pevski zbor Veter, Zdravniški orkester Pro medico: Z musicali do src bolnikov

 

7. marec: PRIREDITEV OB 8. MARCU

Osrednja galerija: Slikarka prof. dr. Bojana Boh: Geometrija svetlobe

Mala galerija: Slikarska razstava z natečaja Teden možganov

Dramski program: Študentska dramska skupina MF: Zvezdica Zaspanka ;

Spremljajoče predavanje dr. Ferda Šerbelja o Ivani Kobilci

 

11. april: VELIKONOČNA PRIREDITEV

Osrednja galerija: Slikar Jože Matjašec

Mala galerija: Fotograf z MF prof. dr. Tomaž Rott: Vsa verstva sveta …

Glasbeni program: Citrarji iz Logatca: Toplina tradicionalnega slovenskega melosa

9. maj: PRIREDITEV MEDICINSKIH SESTER

Osrednja galerija: Slikarke iz Društva medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana

Mala galerija: Foto razstava medicinsko-humanitarne odprave ljubljanskih študentov medicine v Indijo - Irena Tonin

Glasbeni program: Pevski zbor medicinskih sester Florence: Ko sestra s pesmijo opravlja poslanstvo zdravljenja

6. junij

Osrednja galerija: Slikar Žan Prešeren

Mala galerija: Lončarka Barba Štembergar-Zupan: Glinena poezija

Glasbeni program: Pihalni orkester Glasbene šole Kranj: Mladostna svežina bolnikom

5. september

Osrednja galerija: Slikarka Marija Strnad

Mala galerija: Slikarka Dragica Sušanj slika z usti: Najti pot do likovne izpovedi

Glasbeni program: Pihalni orkester veteranov Musica noster amor …

10. oktober

Osrednja galerija: Likovna sekcija KUD-a KC in MF s kolonije v Savudriji

Mala galerija: Vrtec Janina z risbicami pozdravlja mlade obiskovalce

Glasbeni program: Jazz kvartet Benjamina Prešerna z gostom trobentačem Žanom Prešernom

7. november

Osrednja galerija: Slikarka Biserka Komac: Zvenenje brezčasja

Mala galerija: Slikar Vinko Tomšič - mandale

Plesni program: Folklorna skupina COF

19. december: BOŽIČNA PRIREDITEV

Osrednja galerija: Likovna sekcija KUD-a KC in MF

Mala galerija: Vida Gruden-Sulič - Ida

Glasbeni program: Akademski pevski zbor sv. Cecilije pri frančiškanih v Ljubljani

 

DODATNI PROGRAM

25-letnica slikarskih kolonij v Savudriji, 9. 9. 2006

15-letnica slikarskih kolonij v Zrečah, 18. 11. 2006

25-letnica Derčevega zbora: 1. 6. 2006 na Fužinskem gradu

Derčev zbor, 6. 10. 2006, Festivalna dvorana Bled

Koncert študentov Medicinske fakultete v Ljubljani, 9. 11. 2006, Mala dvorana Slovenske filharmonije

37. zdravniški koncert ob Plečnikovem memorialu, 8. 12. 2006 v Slovenski filharmoniji

Letni koncert zbora Vox Medicorum, 12. 11. 2006 v Mestnem muzeju

Letni koncert orkestra Camerata medica, 17. december 2006, Cerkev sv. Jakoba v Stari Ljubljani


sekcije
iskalnik


po celotnem spletu
po straneh KUD
e-poštna lista
Naroči se na e-novičke:

prijavi se odjavi se

Pravno obvestilo

© avtor: Zvonka Zupanič Slavec
oblikovala: Biserka Komac
tehnična izvedba: Marko Šufca

Ostalo